Muğla’nın Bodrum ilçesinde meydana gelen orman yangını gece boyunca süren çalışmalar neticesinde sabah saatlerinde kontrol altına alındı. Yangın, Pınarbelen Mahallesi’ndeki ormanlık alanda çıkmıştı. Havadan ve karadan gerçekleştirilen söndürme çalışmaları sonucunda yangın kontrol altına alınırken, bölgedeki zorlu arazi şartları ve rüzgarın etkisi ekiplere zor anlar yaşattı. Orman Genel Müdürlüğü, mücadelede yer alan tüm kurumlar ve gönüllülere teşekkür etti.